Anunț achiziționare servicii de catering pentru proiectul „Școală după școală” 2020

29-05-2020

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi achiziționează servicii de catering pentru membrii grupului țintă din proiectul „Școală după școală” – „Comunitatea Marginalizată Plevna-Dorohoi-program integrat de măsuri de intervenție (CMP-DH)”, (...)

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi ANUNȚĂ!

17-03-2020

Având în vedere instituirea Stării de urgenţă pe teritoriul României ca urmare a pandemiei de Covid-19, Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi comunică următoarele:   - Se suspendă activitatea directă cu publicul pe toată durata Stării de (...)

Anunț concurs cinci posturi de expert cadru didactic

30-07-2019