EVALUARE NAȚIONALĂ 2019

24-05-2019

Documente importante: Adresă MEN cu privire la perioada premergătoare finalizării cursurilor pentru elevii claselor a VIII-a și a XII-a, Click AICI!   Procedura cu privire la asigurarea condițiilor de egalizare a șanselor pentru elevii cu deficiențe de vedere / deficiențe de auz (...)

19-04-2019

Anunț ocupare trei posturi cadre didactice pentru activități extracurriculare - Școală de vară – cu studii superioare – 4 ani – în cadrul proiectului „Comunitatea marginalizată Plevna-Dorohoi – program integrat de măsuri de intervenție (CMP-Dh), cod (...)

O altă toamnă - un alt început de an școlar

07-09-2018

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi e pregătită să-și redeschidă porțile cunoașterii. Clopoțelul va suna din nou pe 10 septembrie 2018, la ora 9:30. Vă așteaptăm cu nerăbdare, dragi elevi! Succes în noul an școlar 2018-2019!

Anunț-procedură simplificată proprie-servicii de catering

08-08-2018

Descarcă anunț  Descarcă caiet sarcini   Descarcă formulare

Vezi ierarhia mediilor pentru admiterea la liceu!

27-06-2018

Ierarhia la nivel judeţean a absolvenţilor clasei a VIII-a în funcţie de media de admitere la liceu a fost publicată marți, 26 iunie 2018, de Inspectoratul Școlar Județean. Ierarhia candidaților se va afișa și în unitățile de învăţământ gimnazial, în (...)

ANUNȚ! Ocupare post vacant CONTABIL ȘEF, prin transfer la cererea persoanei

30-05-2018