Activități și Proiecte

Revista OCTOGON

05-02-2018

Apariții ale revistei OCTOGON (Click pe text pentru vizualizare / salvare): Revista OCTOGON - Nr. 39-40 (Coperți + Revistă) Revista OCTOGON - Nr. 37-38 (Coperți + Revistă) Revista OCTOGON - Nr. 35-36 (Coperți + Revistă) Revista OCTOGON - Nr. 33-34 (Coperți + Revistă) Revista OCTOGON - Nr. (...)

Tranziția de la grădiniță la școală. Cum ne pregătim copiii?

23-02-2019

Dornici de a face cunoștință cu școala, înainte de a se desprinde de mediul în care s-au dezvoltat în ultimii ani, copiii de la Grădinița „Albă ca Zăpada” Dorohoi au pășit pragul Școlii Gimnaziale „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi, însoțiți (...)

Trupa de dans modern – „KRISTAL”

13-02-2018