Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi ANUNȚĂ!

17-03-2020

Având în vedere instituirea Stării de urgenţă pe teritoriul României ca urmare a pandemiei de Covid-19, Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi comunică următoarele:   - Se suspendă activitatea directă cu publicul pe toată durata Stării de (...)

Anunț concurs cinci posturi de expert cadru didactic

30-07-2019

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi anunță organizarea unui concurs (probă unică) în data de 19 august 2019, pentru ocuparea a cinci posturi de expert cadru didactic, cu studii superioare – 4 ani, în cadrul proiectului „Comunitatea Marginalizată (...)

Anunț achiziționare servicii de catering pentru proiectul „Școală după școală” 2019

25-07-2019

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi achiziționează servicii de catering pentru membrii grupului țintă dein proiectul „Școală după școală” – „Comunitatea Marginalizată Plevna-Dorohoi-program integrat de măsuri de intervenție (CMP-DH)”, (...)

EVALUARE NAȚIONALĂ 2019

24-05-2019

Documente importante: Adresă MEN cu privire la perioada premergătoare finalizării cursurilor pentru elevii claselor a VIII-a și a XII-a, Click AICI!   Procedura cu privire la asigurarea condițiilor de egalizare a șanselor pentru elevii cu deficiențe de vedere / deficiențe de auz (...)

19-04-2019

Anunț ocupare trei posturi cadre didactice pentru activități extracurriculare - Școală de vară – cu studii superioare – 4 ani – în cadrul proiectului „Comunitatea marginalizată Plevna-Dorohoi – program integrat de măsuri de intervenție (CMP-Dh), cod (...)

O altă toamnă - un alt început de an școlar

07-09-2018

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi e pregătită să-și redeschidă porțile cunoașterii. Clopoțelul va suna din nou pe 10 septembrie 2018, la ora 9:30. Vă așteaptăm cu nerăbdare, dragi elevi! Succes în noul an școlar 2018-2019!