Atribuire servicii de catering pentru proiectul „Școală după școală” 2020 – procedură simplificată

16-06-2020

În urma finalizării procesului de evaluare și aplicării criteriului de atribuire a rezultat următorul clasament:   Locul: 1 Ofertant: Asocierea S. C. AMBIENT ROOF DAHA S. R. L. –S. C. PREMIER HOSTING S. R. L. Preț lei (fără TVA): 123,300.00   Vezi anunțul, Click (...)

EVALUARE NAȚIONALĂ 2020

12-06-2020

Informații Evaluare Națională 2020:   Anunț privind prezența în săli cu CI, Click AICI! Anunț privind ora de prezență în săli, Click AICI! Instruire candidați, Click AICI! Repartizare elevi, Click AICI!

Anunț achiziționare servicii de catering pentru proiectul „Școală după școală” 2020

29-05-2020

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi achiziționează servicii de catering pentru membrii grupului țintă din proiectul „Școală după școală” – „Comunitatea Marginalizată Plevna-Dorohoi-program integrat de măsuri de intervenție (CMP-DH)”, (...)

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi ANUNȚĂ!

17-03-2020

Având în vedere instituirea Stării de urgenţă pe teritoriul României ca urmare a pandemiei de Covid-19, Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi comunică următoarele:   - Se suspendă activitatea directă cu publicul pe toată durata Stării de (...)

Anunț concurs cinci posturi de expert cadru didactic

30-07-2019