Ofertă educațională an școlar 2021-2022 (succintă)

17-03-2021

OFERTA EDUCAȚIONALĂ A ȘCOLII GIMNAZIALE  „MIHAIL KOGĂLNICEANU” PREZENTAREA UNITĂȚII DE ÎNVĂȚĂMÂNT ·       Denumirea şcolii: Şcoala Gimnazială  ,,Mihail Kogǎlniceanu”Dorohoi; ·       (...)

Informații referitor la deschiderea școlii din 8 februarie 2021

05-02-2021

Vă informăm de faptul că începând de luni, 8 februarie 2021, Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi își va relua cursurile conform Scenariului 2. Scenariul 2 (GALBEN): - Vin la școala elevii de Clasele Pregătitoare, I, II, III, IV și VIII; - (...)

02-02-2021

Informații privind măsuri de prevenire și combatere a îmbolnăvirii cu SARS-Cov-2:    Platforma națională de informare cu privire la vaccinarea împotriva COVID-19, Click AICI!   Documente informative cu privire la măsurile de prevenire a răspândirii virusului (...)

Atribuire servicii de catering pentru proiectul „Școală după școală” 2020 – procedură simplificată

16-06-2020

În urma finalizării procesului de evaluare și aplicării criteriului de atribuire a rezultat următorul clasament:   Locul: 1 Ofertant: Asocierea S. C. AMBIENT ROOF DAHA S. R. L. –S. C. PREMIER HOSTING S. R. L. Preț lei (fără TVA): 123,300.00   Vezi anunțul, Click (...)

EVALUARE NAȚIONALĂ 2020

12-06-2020

Informații Evaluare Națională 2020:   Anunț privind prezența în săli cu CI, Click AICI! Anunț privind ora de prezență în săli, Click AICI! Instruire candidați, Click AICI! Repartizare elevi, Click AICI!

Anunț achiziționare servicii de catering pentru proiectul „Școală după școală” 2020

29-05-2020

Școala Gimnazială „Mihail Kogălniceanu” Dorohoi achiziționează servicii de catering pentru membrii grupului țintă din proiectul „Școală după școală” – „Comunitatea Marginalizată Plevna-Dorohoi-program integrat de măsuri de intervenție (CMP-DH)”, (...)